Erzurum'da Çanak Anten Kurulumu İçin Hizmetinizdeyiz

Erzurum'da çanak anten kurulumu hizmeti vermekteyiz. Çanak anten kurulumu konusunda deneyimli personellerimiz ile profesyonel ve garantili hizmet sunuyoruz. Eviniz değerli ve bizde evinize en az sizin kadar değer veriyoruz.

Çanak Anten Kurulumu Nedir?

Verdiğimiz hizmeti iki ayrı başlık altında değerlendirebiliriz. Bunlar; Malzeme hariç çanak anten kurulumu ve malzeme dahil çanak anten kurulumu işlemleridir. Bu iki işlemde de aslında anten ayar, yön bulma gibi işlemler dahilinde televizyonunuzun sorunsuz bir şekilde görüntü vereceği ana kadar ki işlemler bizim tarafımızdan yapılmaktadır.

1- Malzeme Hariç Çanak Anten Kurulumu

Bu işlemde siz değerli müşterilerimizin hali hazırda kurulu veya kurulmayı bekleyen LNB, çanak anten sacı, kablo gibi malzemeleri olup bizim sadece montaj ve ayar işlemlerini yaptığımız hizmettir.

2- Malzeme Dahil Çanak Anten Kurulumu

Bu işlemde müşterimiz hiçbir malzemeye sahip değildir ve tüm malzemeyi bizden talep etmektedir. Bu durumda da bizler gerekli malzemeleri yanımızda bulundurarak gerekli montaj, ayar gibi işlemleri tamamlayarak sorunsuz çalışan bir televizyonu teslim ederek adresten ayrılmaktayız.

Bu iki işlemin arasında en önemli fark şudur; Mevcut kullandığınız bir çanak anteniniz var olabilir ancak yenilediğiniz zaman sinyalinizde ki artışı farkedeceksiniz. Bunun dışında fiyat olarak fark edecek olan bu iki işlemin ücret tarifesi aşağıda ki gibidir.

Erzurum'da Çanak Anten Kurulum Fiyatları 


 • Malzeme dahil çanak anten kurulumu (Tekli LNB): 170 Tl
 • Malzeme Hariç Çanak Anten Kurulumu: 60 TL
Erzurum uydu servisi

Erzurum uydu servisi hizmeti ile müşterilerimize kaliteli hizmet ve profesyonel işçilik sunmaktayız. Bizim verdiğimiz hizmet kalitesinin yanı sıra garantili olarak verilmektedir. Bu anlamda herhangi bir müşterimizin bizden aldığı hizmet neticesinde yaşayacağı her türlü sorun, sıkıntı karşısında elimizden gelen çabayı göstererek sorunu tekrar çözüme kavuşturmaktayız.

Çanak anten kurulumu, televizyon tamiri / kurulumu gibi hizmetlerinizi profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından evinize kadar getirmekteyiz. Verdiğimiz bu hizmetlerin yanı sıra uydu alıcısı, LNB, çanak anten, anten kablosu ve tüm ekipmanların satışını gerçekleştirmekteyiz. Bizimle iletişim kurup hizmet talep etmeniz halinde aynı gün içinde hizmet kapınıza gelmiş olacak.

Erzurum uydu servisi hizmeti

Erzurum uydu servisi hizmetimiz siz değerli halkımıza sunmaktan gurur duyduğumuz, yukarıda da bahsettiğimiz hizmetleri içermektedir. Uydu kurulumu, çanak anten kurulumu, televizyon tamiri, televizyon duvar montajı ve benzer tüm hizmetleri bizden alabilirsiniz.

Hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey ise iletişim numaramızı aramanız ve servis talebinde bulunmanızdır. Bahsi geçen hizmetleri yaptırabileceğiniz birçok firma olmasına rağmen hiç birisi size verdiği hizmet karşılığında garanti vermeyecektir. Garantisiz yaptıracağınız hizmet sonrasında ise çanak anten paslanması, anten kablosunda kuruma / kırılma veya sıvı teması nedeni ile kısa devre sorunları yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar sonrasında ise ilk kurulumda kar ettiğiniz en fazla 20 tl'lik tutarın en az 5 katını ödeyeceksiniz.

Çanak anten kurulumu nasıl yapılır?

Erzurum uydu servisi olarak sizlere çanak anten kurulumu nasıl yapılır kısaca anlatma gereği dumaktayız. Bizden alacağınız hizmet neticesinde ekiplerimiz evinize kadar aynı gün içinde gelecekler. Adresinizde, talep ettiğiniz çanak kurulumu, çanak ayarı, tv ayarı, televizyon montajı yada kanal ayarı gibi işlemleriniz azami titizlikle yapılmaktadır.

Çanak kurulum ve hizmetlerimizin fiyatları

 • Çanak anten kurulumu: 170 TL 
 • Çanak ayarlama: 50 TL 
 • Televizyon montajı: 50 TL 
 • Televizyon kurulumu: Taşıma dahil 70 TL 

Bahsi geçen fiyatların yanı sıra kullanılacak malzemeler için ekstra fiyatlandırma olacaktır.

 • Anten kablosu kullanımı: Metresi 2 TL 
 • Askı aparatı: 70 TL ile 400 TL aralığında değişen fiyatlar ile farklı boyutlara farklı fiyatlar ile askı aparatı satın alabilirsiniz. 

LNB fiyatları  

 • Tekli LNB: 40 TL 
 • Çiftli LNB: 70 TL 
 • Dörtlü LNB: 100 TL 
 • Sekizli LNB: 120 TL 

Erzurum uydu servisi olarak merkezi sistem uydu hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetimizden ve bahsettiğimiz diğer hizmetlerden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey 5424491208 numaralı iletişim hattımızı arayıp usta talebinde bulunmaktır.