Erzurum'da EBA Kanal Frekansı Yükleme Servisi | 5424491208


Erzurum uydu servisi olarak eba tv kanal frekans ayarlarını istediğiniz kanal listesine uerleştirilmiş şekilde hızlıca yapmaktayız. Ekiplerimiz sterilize bir şekilde evinize gelerek uydu frekans ayar veya çanak anten montaj onarım işlemlerinizi yapmaktadır.

Uydu alıcısına Eba tv kanal frekansı yükleme


Kullandığınız uydu alıcısı televizyonunuzun dahili uydu alıcısı, harici uydu alıcısı olabilir iki şekildede eba tv frekans yükleme işlemleriniz hızlıca yapılmaktadır.

Next uydu alıcısı frekans yükleme


Next uydu alıcılarınıza eba tv kanal frekansı ekleme işlemi için tek yapmanız gereken bizi aramaktır. Kısa süre içinde ilgili işlem yapılarak istediğiniz kanal frekansı yüklenmektedir.

Eba kanal listesi yükleme işlemi nasıl yapılır


Eba tv kanal frekansını televizyonunuza ekleyebilmek için ilk olarak televizyonunuzda kullandığınız ıydu alıcısı modeli önemlidir. Dahili ve harici uydu alıcılarında bu işlem farklılık göstermektedir. Kullandığınız uydu alıcısının yadatelevizyonunuzun markası dahi bu işlem için farklı ayarlar gerektirebilir. Kullandığınız uydu alıcısı model ve markasına dair kanal frekansı yükleme işlemini internetten araştırarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Eğer bu işlemi yapamadıysanız bizi arayabilirsiniz. Tamamen dezenfekte bir şekilde frekans yükleme işleminizi gerçekleştirmekteyiz.
Eba tv kanal frekansları aşağıda ki gibidir.
Erzurum uydu servisi

Erzurum uydu servisi hizmeti ile müşterilerimize kaliteli hizmet ve profesyonel işçilik sunmaktayız. Bizim verdiğimiz hizmet kalitesinin yanı sıra garantili olarak verilmektedir. Bu anlamda herhangi bir müşterimizin bizden aldığı hizmet neticesinde yaşayacağı her türlü sorun, sıkıntı karşısında elimizden gelen çabayı göstererek sorunu tekrar çözüme kavuşturmaktayız.

Çanak anten kurulumu, televizyon tamiri / kurulumu gibi hizmetlerinizi profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından evinize kadar getirmekteyiz. Verdiğimiz bu hizmetlerin yanı sıra uydu alıcısı, LNB, çanak anten, anten kablosu ve tüm ekipmanların satışını gerçekleştirmekteyiz. Bizimle iletişim kurup hizmet talep etmeniz halinde aynı gün içinde hizmet kapınıza gelmiş olacak.

Erzurum uydu servisi hizmeti

Erzurum uydu servisi hizmetimiz siz değerli halkımıza sunmaktan gurur duyduğumuz, yukarıda da bahsettiğimiz hizmetleri içermektedir. Uydu kurulumu, çanak anten kurulumu, televizyon tamiri, televizyon duvar montajı ve benzer tüm hizmetleri bizden alabilirsiniz.

Hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey ise iletişim numaramızı aramanız ve servis talebinde bulunmanızdır. Bahsi geçen hizmetleri yaptırabileceğiniz birçok firma olmasına rağmen hiç birisi size verdiği hizmet karşılığında garanti vermeyecektir. Garantisiz yaptıracağınız hizmet sonrasında ise çanak anten paslanması, anten kablosunda kuruma / kırılma veya sıvı teması nedeni ile kısa devre sorunları yaşayabilirsiniz. Bu sorunlar sonrasında ise ilk kurulumda kar ettiğiniz en fazla 20 tl'lik tutarın en az 5 katını ödeyeceksiniz.

Çanak anten kurulumu nasıl yapılır?

Erzurum uydu servisi olarak sizlere çanak anten kurulumu nasıl yapılır kısaca anlatma gereği dumaktayız. Bizden alacağınız hizmet neticesinde ekiplerimiz evinize kadar aynı gün içinde gelecekler. Adresinizde, talep ettiğiniz çanak kurulumu, çanak ayarı, tv ayarı, televizyon montajı yada kanal ayarı gibi işlemleriniz azami titizlikle yapılmaktadır.

Çanak kurulum ve hizmetlerimizin fiyatları

  • Çanak anten kurulumu: 170 TL 
  • Çanak ayarlama: 50 TL 
  • Televizyon montajı: 50 TL 
  • Televizyon kurulumu: Taşıma dahil 70 TL 

Bahsi geçen fiyatların yanı sıra kullanılacak malzemeler için ekstra fiyatlandırma olacaktır.

  • Anten kablosu kullanımı: Metresi 2 TL 
  • Askı aparatı: 70 TL ile 400 TL aralığında değişen fiyatlar ile farklı boyutlara farklı fiyatlar ile askı aparatı satın alabilirsiniz. 

LNB fiyatları  

  • Tekli LNB: 40 TL 
  • Çiftli LNB: 70 TL 
  • Dörtlü LNB: 100 TL 
  • Sekizli LNB: 120 TL 

Erzurum uydu servisi olarak merkezi sistem uydu hizmeti de vermekteyiz. Bu hizmetimizden ve bahsettiğimiz diğer hizmetlerden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey 5424491208 numaralı iletişim hattımızı arayıp usta talebinde bulunmaktır.